Partněři a spolupráce

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Partněři a spolupráce

Hlavní partneři

Funkční prádlo SENSOR

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice. Jako první získala licenci firmy Dupont na termoprádlo Coolmax, první zavedla ploché švy do celé kolekce, patří ji primát v použití bonded technologie ve zpracování úpletu. V neposlední řadě Sensor zavedl do textilního bussinesnu plného unavených lidí, do té doby málo vídané jevy, jako: usměvavé tváře, veselé slečny v líbezných hadřících, sebe ironii a úvody katalogů, které se dají dokonce i přečíst. Sensor je naším hlavním marketingovým partnerem a dodavatelem kudrnovských triček.

www.sensor.cz | info@ultrasport.cz

 

Chimpanzee Bar

Chimpanzee Energy Bar - chutná energetická tyčinka vyrobená z těch nekvalitnějších čistě organických surovin. Při výrobě se používá výhradně přírodní a bio potraviny, které uchovávájí nejvíce anitoxidantů, vitamínů a minerálů. Chimpanzee je dodavatelem energetických tyčinek a partnerem našich bajkových zájezdů.

www.chimpanzee.cz | info@chimpanzeebar.com

 

Husky outdoor

Společnost HUSKY byla založena v roce 1997 s cílem vyrábět a dodávat na trh campingové vybavení, turistické batohy a sportovní oblečení. Od počátku jsme kladli důraz na originalitu a kvalitu zpracování našich výrobků, takže základem naší produkce je důraz na vývoj a design a pečlivá selekce kvalitních materiálů. Zaměřujeme se především na zákazníky, kteří aktivně tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách. Nikdy nebylo naší ambicí ani naším cílem stát se masově rozšířenou značkou, ale snažíme se oslovit poměrně jasně definovanou cílovou skupinu zákazníků – příznivce outdooru, campingu, lyžování, hor, turistiky... Jsme marketingovým partnerem CK Kudrna a oblékáme kudrnovské průvodce a kuchaře.

www.huskycz.cz | husky@huskycz.cz

 

bambutik

Bambutik je přední specialista na bambusové oblečení. Obléká naše průvodce a jistě si ho zaslouží i váš šatník. Navíc má v nabídce trička s potisky oblíbených destinací naší cestovních kanceláře. Bambutik je česká rodinná firma působící na trhu od roku 2010 vybudovaná jak se říká „z obývacího pokoje“. Původní nabídku tvořila bambusová trička základních střihů, časem se však rozšířila o specializovanější modely jako trička pod košili pro muže, dámské elegantní topy, spodní prádlo, ponožky, nebo již zmíněná trička s designy našich expedic, či dalšími tematickými potisky. Vždy ale s důrazem na bambusový úplet té nejvyšší kvality z certifikovaných zdrojů, tzn. se zárukou, že materiál je 100% funkční: je antibakteriální -  není cítit potem, ani po několika dnech nošení; je prodyšný, savý a svou jemností připomíná hedvábí, je tedy velice příjemný na nošení; zároveň je termoregulační, což oceníte, ať už se pohybujete v teplých, či chladných oblastech. Přehlednou nabídku si můžete prohlédnout v českém nebo slovenském e-shopu, případně se stavte na průzkum v obchodě Bambutik na Praze 5 s brněnskou kočkou za prodejním pultem :)

www.bambutik.cz | info@bambutik.cz

 

vodák sport

VODÁK sport - speciálka na lodě a běžky. Již od roku 1999 Vám nabízí firma VODÁK sport kompletní servis pro vodáky a pro běžkaře. Od kamenných prodejen v Brně, Olomouci, Praze, Frýdku-Místku, Šumperku a Chomutově, přes e-shop www-vodak-sport.cz, plně vybavenou vodáckou půjčovnu i půjčovnu běžek, kvalitní servis lodí, vodáckého vybavení, ale i běžek včetně oprav i přípravy běžek na závody, až po kurzy výuky jízdy na lodi, eskymování, školení cvičitelů, výuky jízdy na běžkách i kurzy mazání běžek. Přijďte za námi na prodejnu a zkušený odborný personál Vám poradí co nejlepšího si vybrat. Navíc většinu lodí i běžek u nás můžete zdarma otestovat! Pro držitele členské karty Kudrna poskytujeme zajímavé slevy. Poskytované slevy naleznete zde.

http://www.vodak-sport.cz| info@vodak-sport.cz

 

Další partneři a spolupracující organizace

 

 

Nakladatelství JOTA

Nakladatelství JOTA - jsme tu pro Vás již 21 let, vydali jsme více než 1000 titulů v mnoha edičních řadách. Zpočátku jsme vydávali knihy zaměřené regionálně — především od moravských autorů. Po třech letech jsme podstatně rozšířili spektrum titulů z hlediska tématu i země původu knih. Publikujeme tvorbu českých autorů i překlady z angličtiny, francouzštiny, ruštiny, němčiny či španělštiny. Takto jsme se zařadili mezi jedno z největších nakladatelství v České republice, které ročně vydává 80 titulů a desítky dotisků úspěšných knih. Jsme partnerem kudrnovského věrnostního programu, dodavatelem knižních průvodců pro průvodce CK Kudrna.

www.jota.cz | info@jota.cz

 

Mediální partneři

 

Hedvábná Stezka

Hedvabnastezka.cz - nejčtenější cestovatelský portál v České republice, který je zaměřený na exotiku, aktivní a dobrodružné cestování a který se může pochlubit 80.000 - 100.000 unikátních čtenářů měsíčně. Server je mediálním partnerem CK Kudrna.

www.hedvabnastezka.cz

 

Spolupracujeme

 

Avito s.r.o. - Poskytuje komplexní řešení pro podnikání na internetu a realizaci firemních procesů. Pomáhá vytvářet úspěšné internetové obchody se systémem pagio e-shop. Vytváříme e-shopy, které lze napojit na i6, informační systém K2, Money S3, účetní program Pohoda a SW HORRY. Nabízí pokročilý redakční systém (CMS) pagio pro tvorbu www a jejich snadnou správu. Díky dceřiným společnostem optimio a evidio dodává řešení internetového marketingu a webové informační systémy k použití ve firmách. Avito je autorem naší internetové prezentace a redakčního systému.

www.avito.cz | avito@avito.cz

 

cartesphere

Věrnostní program Sphere card a Carte je největším věrnostním programem svého druhu realizovaným na území České a Slovenské republiky. Je také vydavatelem karet s logem Sphere card a Carte. CK Kudrna poskytujeme slevy a výhody držitelům karet  věrnostního programu Sphere card i CARTE.

www.sphere.cz | www.carte.cz

 

Podporujeme & sponzorujeme

 

protibet.org OBČANSKÉ SDRUŽENÍ M.O.S.T.

MOST ProTibet se zabývá rozvojovou pomocí v indickém Himálaji a v Tibetu. Zaměřuje se především na podporu vzdělanosti a zlepšování životních podmínek lidí žijících v Tibetu a indickém Himálaji. 
Formou Adopce ProTibet pomáhá  tibetským dětem, malým mnichům a mniškám v exilových i klášterních školách, nomádským rodinám a starým lidem.

Pro českou veřejnost pořádá v průběhu celého roku různé kulturně vzdělávací akce, neznámější z nich je Festival ProTibet a Café Protibet. Dále nabízí přednášky a workshopy nejen pro veřejnost, ale také pro školy. MOST spolupracuje s dobrovolníky, univerzitami a neziskovými organizacemi doma i v  zahraničí.

  vwww.protibet.org

 

Míra Jančík MÍRA JANČÍK - SPORTOVEC

Miroslav Jančík - běžec, dobrodruh, průvodce CK Kudrna. 

 

 

Koalice proti palmovému oleji Koalice proti palmovému oleji

KPPO je nezávislá platforma organizací i jednotlivců, která přispívá ke snížení nadbytečné spotřeby palmového oleje v ČR. Pořádá osvětové akce, zajišťuje politický lobbing a komunikuje s obchodní sférou. Mezi hodnoty KPPO patří otevřenost a transparentnost, odbornost a zachování přírodního a kulturního dědictví. Všem členům je přirozený soucit s živou přírodou ve smyslu respektu k přirozeným procesům planety Země, k potřebám lidí, zvířat, rostlin a k uchování nerostného bohatství.

  www.stoppalmovemuoleji.cz