Pohodové turistické zájezdy do Chorvatska

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Chorvatsko

Chorvatsko, to je země, kam každoročně míří nejvíce našich krajanů. Ale v Chorvatsku není jen blankytně modrý Jadran, ale i mnoho řek, hor a cyklo tras v národních parcích. Tak třeba 70 kilometrů dlouhá řeka Krka teče krasovou krajinou a vytváří řadu vodopádů. Vodáckým zážitkem může být sjezd řeky Zrmanja, bájného Rio Pecos z příběhů o apačském náčelníkovi Vinnetouovi. Cyklisté, nebo pěšáci se naopak mohou vypravit do sedla Mali Alan pod skalním masivem Tulove Grede, který v tomto filmu sehrál roli hory Nugget Tsil.

Krásná jsou i chorvatská a dalmatská starobylá města, ať již se jedná o Zadar, Split, Šibenik, nebo o menší městečka Trogir, Rab, či Korčula. A v neposlední řadě pak perla Dalmácie Dubrovnik.

Země, která má všechno, ráno na kole, odpoledne na koupačku a večer na procházku k vodopádům s lahví dobrého vína. Sen o skvělé a dobrodružné dovolené je na dosah. A v neposlední řadě je Chorvatsko milují i děti. Tak na co ještě čekáte?

řazeno

Články

Kudy se toulal Vinnetou

Tomáš Vaníček

Snad každý z nás tu scénu zná a snad každý z nás ji v dětství obrečel. Bitva mezi indiány a bandity je téměř rozhodnuta a chýlí se...

více