Turistické zájezdy do Maďarska

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Pohodová dovolená v Maďarsku

Požitkářská země v každém smyslu, zemi, kterou si zamilovala také nádherná Sisi – Alžběta Bavorská, císařovna, jejíž vlasy dosahovaly téměř na zem a pas za který by se nemusela stydět leckterá topomodelka. Milovnice koní, svobody a dříve i skvělého jídla a tohle ji Maďarsko poskytovalo.
Historickým skvostem a hlavním městem je Budapešť. Město mostů, skvělé architektury, usměvavých a pohodových lidí a mimo jiné také skvělých klobásek.
Za vínem do Tokaje, proslulé vinařské oblasti, která byla kdysi mnohem významnější a větší, díky nelichotivému působení historie však přišla o svou působivost a trvalo několik let, než si ji zase vybudovala a navázala tam, kde skončila.
Maďarsko, ale není jen o historii a skvělém jídle a pití. Ale také o jezerech nebo termálních pramenech. Jedno jezero za všechny - Balaton – sladké moře, cyklostezky a odpočinek. A nezmínit lázně ve spojení s Maďarském by bylo trochu troufalé. Pokud se oprostíme od Budapeště se svými historikými lázněmi, určitě stojí za zmínku Héviz, který se pyšní největším biologicky aktivním termálním jezerem na světě. Pojeďte si námi aktivně odpočinout do Maďarska.

řazeno

Články