Zájezdy do Rakouska na rafting

Za zážitky bez obav

Dolomity turisticky

5 dní / 8 800 Kč
Autor: Andrea Havettová

Korsika - GR 20

13 dní / 19 800 Kč
Korsika - GR 20

Madagaskar expedičně

24 dní / 58 800 Kč
Autor: Dalibor Mahel

Kyrgyzstán

15 dní / 38 800 Kč
Kyrgyzstán
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Zájezdy na rafting

Rafting je týmovou outdoorovou aktivitou slibující nezapomenutelné zážitky. Sjíždění divoké řeky na raftu, kdy se musíte spoléhat se nejen na sebe, ale i na ostatní členy posádky a pohledy do divoké přírody z říčního koryta vytváří vzrušující koktejl, který vás ihned pohltí.
Tento adrenalinový sport si můžete vyzkoušet na našich dobrodružných Adventure zájezdech na průzračné řece Soči ve Slovinsku, peřejnaté řece Roya ve Francii nebo řece Isel v Dolomitech. Nezapomněli jsme ani na variantu uzpůsobenou rodinám s dětmi. Nevšedním zážitkem je pak 3denní rafting na kultovní a opuštěné řece Katuň na Sibiřské Altaji.
Splouvání na raftech vždy povede zkušený vodácký průvodce a bude uzpůsobeno podle aktuální vodnatosti řek a zdatnosti účastníků. Předchozí zkušenosti nejsou nutné, vše vám instruktoři vysvětlí a ukážou na místě. Potřebné vodácké vybavení bude zajištěno spolu s rafty.
Zhluboka se nadechněte a objevte svět tříštících se vln, hravých vodních válců a rychlého proudu, který vám odhalí kouzlo pestrého vodního světa.

Jezdíme do těchto destinací:

Rakousko, Slovinsko

řazeno

Články