Pohodová turistika Portugalsko

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Portugalsko

Dříve opomíjená země jihozápadní Evropy se právem dostává do hledáčku cestovatelů. A má co nabídnout. Portugalsko ovlivněné prolínáním civilizací ukrývá fascinující památky, barvitou kulturu i divokou panenskou přírodu. Na severu se tyčí zapomenutý NP Peneda-Gerês, na jihu září písčité pláže a bělostné útesy Algarve.

Pomalé procházky starobylými ulicemi, emotivní fado, hutné portské víno a kuchyně plná chutí a vůní osloví dobrodruhy i pohodové cestovatele. Divoké vlny Atlantiku vítají stovky surfařů a milovníky adrenalinových zážitků. Portugalsko má zkrátka něco pro každého.

Láká vás Portugalsko? Chcete si užít dovolenou v Portugalsku s doprovodem zkušeného kudrnovského průvodce? Vydejte se s námi na poznávací zájezd za vínem, divokou přírodou a malebnými městečky Portugalska nebo za turistikou v NP Peneda-Gerês.

Hledáte exotiku v evropské duchu? Milujete moře, vysoké skalnaté útesy a podmanivou divokou krajinu? Chcete se procházet po kobercích květin a obdivovat ty pestrobarevné orchideje? Pak si vaše srdce jistě získá portugalská Madeira - ostrov věčného jara, nebo Azorské ostrovy - zapomenutý ráj bez turistů.

řazeno

Články

Madeirská vína

Milan Jána

Uprostřed nekonečných vod Atlantického oceánu leží malý, hornatý a zelený portugalský ostrov – Madeira. Má mnoho přízvisek, je ost...

více

Z toulek po Madeiře

Milan Jána a Veronika Skálová, Eva Foltová

Vyrazíte-li přes devatero hor a devatero řek směrem na západ, dojedete k nekonečným vlnám tyrkysového Atlantiku. Zde, necelých 1.0...

více