Velký okruh Irskem

Za zážitky bez obav

Velký okruh Irskem

výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost
7. 2. 2023 / 18:30 - Brno, Café Práh
Veronika Jiříčková

Všudypřítomná zeleň, ohromující modř oceánu a osvěžující kapky deště v kontrastu oslňujícího slunce. Irsko není pouze Dublin a Moherské útesy. Irsko jsou rozpadlé hrady, barevná městečka pulzující hudbou, úzké silničky mezi pastvinami, rašeliniště, neskutečně milí lidé, ovce, krávy, černé pivo i whiskey. To vše dohromady tvoří barevnou mozaiku, která by i bez jednoho jediného dílku nebyla kompletní.
Vydáme se na cestu ostrovem přes Severní Irsko i Irskou republiku. Nebojte, Dublin ani Moherské útesy nevynecháme, ale podíváme se i do Belfastu, Derry nebo Glaway. Projdeme se v národních parcích i po Obrově chodníku. Nasajeme atmosféru historických památek a na závěr si zazpíváme v irské hospůdce s pintou Guinnesse v ruce.

O Veronice:
Jsem celkem normálně nenormální člověk, který má neklidné nohy. V překladu to znamená to, že mě moje touha po objevování krás naší planety nenechá chvíli v klidu. Zeptejte se mých známých. 😁
​Jsem vystudovaný cestorušec a rekreolog, průvodce u Kudrnů a webový vývojář. Naprosto nejlíp ze všeho mi je na cestách nebo někde v přírodě. Na koloběžce, pěšky, během, lodí… Prostě co je zrovna po ruce.
Největší cesty podnikám právě se svou koloběžkou, například v roce 2018 jsem se s ní vydala na 1000 km dlouhou cestu po Islandu a v roce 2022 jsem vyrazila podél pobřeží Irska. A o těchto cestách píšu také blog a přednáším - více na neklidnenohy.com .

Fotogalerie