SRÍ LANKA - aneb cihly, sloni, čaj a oceán (NAŽIVO i ONLINE)

Za zážitky bez obav

SRÍ LANKA - aneb cihly, sloni, čaj a oceán (NAŽIVO i ONLINE)

výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost
18. 1. 2022 / 18:30 - Brno, Café Práh
Martin "Komár" Hessler

Vydejte se s námi na čajem a kořením proslavený Cejlon! Uvidíte mumraj asijských trhů, buddhistické svatyně, barevný svět hinduismu i koloniální architekturu. Věčně zelené čajové plantáže, divoké mlžné hory a volně žijící stáda slonů. K tomu pár zážitků ze zájezdů a toulek v bláznivém asijském rytmu.

Martin "Komár" Hessler

Neřekne se mu jinak než Komár - neptejte se ho proč, stejně vám to nepoví. Komárovo srdce buší pro Balkán. Nezáleží na tom, zda se s ním touláte po horách, jezdíte na kole, nebo absolvujete poznávací zájezd... Vždycky vám poutavě povypraví perličky z balkánské historie, současnosti a jen tak mimochodem domluví degustaci domácí pálenky v zapomenuté salaši kdesi v horách. V zimě Komár sbalí ukulele a odlétá do teplých krajin a nejlépe se mu daří v Jihovýchodní Asii, s velkou pravděpodobností ho tam potkáte.

ONLINE i v Café Práh
Vzhledem k současné situaci jsme se rozhodli pro neočkované a mimobrněnské zájemce v celém světě krom projekce naživo přímo v Café Práh taky besedy streamovat. V polovině besedy bude 10 minut přednáška, tak si i doma budete moci uvařit kafíčko či vytáhnout z ledničky pivinko. Bude také možné za stejných podmínek zhlédnout přednášku dodatečně.

FB událost zde

Fotogalerie