Průvodce Jana Součková

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Jana Součková

Jana je typický Blíženec se spoustou různých zájmů, aktivit a přátel. Nejčastěji ji najdete někde venku, ať už pěšky, na kole, na inlinech, na lodi nebo na lyžích. Pravidelně hraje volejbal, tančí ruedu (salsa v kruhu) a vede dramatický kroužek. Už léta jezdí na akční tábory a larpy a vymete kdejaký hudební festival. V muzice má opravdu široký záběr, od Balkánu a latiny přes rock a blues až po punk a metal.
Cestování je jejím hnacím motorem, a tak už po vlastní ose projela většinu Evropy a amerických kontinentů, nějakou dobu žila a pracovala v Anglii a v Egyptě. Jako doma je ve Španělsku a má ráda latinskou Ameriku, ale nebrání se ani prozkoumávání jiných koutů naší krásné planety. Nejvíc ji baví pozorování místních lidí a povídání s nimi - díky tomu se dostala i na místa, kam se běžný turista nepodívá. Na dobrodružnějších cestách si vždy vede deník a pak z něj sepíše cestopis.
Živí se převážně jazykem - jako překladatelka, učitelka na střední škole a novinářka, vydala si i román. Domluví se anglicky, německy, španělsky a trochu francouzsky a rusky.

Jana Součková
řazeno