Průvodce Lenka Přikrylová

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Lenka Přikrylová

Jsem sportovec tělem i duší. Vystudovala jsem fyzioterapii a aplikovanou kineziologii společně s kondičním tréninkem na Fakultě Sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně.
Co se týče profesního hlediska, tak pracuji jako fyzioterapeut v ambulanci, ale působím i jako fyzioterapeut české reprezentace v badmintonu. Mám odborný kurz kineziotapingu, myofasciálních trigger pointů a SM systému.
Ve volném čase se ráda věnuji outdoorovým sportům - zejména běhu (i orientačnímu), cyklistice (převážně silniční), triatlonu, SUPu, kajaku, kanoi, lezení nebo slanění. Trénuji také skupinu běžců a pomáhám jim tak dosahovat jejich vytyčených cílů. Sama se věnuji nejraději dlouhých trailovým běhům. Absolvovala jsem např. LH24, Horskou výzvu Beskydy, Skalku 12 a další.
V posledních letech mé kroky vedly k Adventure race, který mě nadchl. Jedná se o nonstop závod na 4 dny složený z etap horského kola, kanoe, běhu, orientačního běhu, lezení a slanění.
Mým velkým koníčkem jsou také psi a věnuji se jejich výcviku.
Ovšem hory a příroda jsou láska největší. Zejména jsem se našla v přechodech hor či dálkových pochodech. V Česku jsem přešla (či přeběhla) skoro všechna velká pohoří a ze zahraničních mám v malíku korsickou GR20, dolomitskou Alta Via 1 či rakouský Rax.
Před pěti lety jsem propadla kouzlu silničky a nyní není nic neobvyklého, že ráda strávím celý den na švihu. Nejen proto je Mallorca moji oblíbenou cyklistickou destinací.

Lenka Přikrylová
řazeno