Průvodce Markéta Vaňková

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Markéta Vaňková

Optimismu a radosti z malých či velkých úspěchů v životě každého z nás není nikdy dost, na to pamatuje průvodkyně, která vždy bere věci tak trochu s nadhledem a úsměvem.

Aktivní poznávání nových míst je pro ni radostí i odpočinkem, a tak se s ní můžete setkat na ferratách, adventure zájezdech, kolech, ale i rodinných a poznávacích akcích.

Po námahavém dni si s vámi ráda zahraje míčové či společenské hry, ale ještě radši si popovídá a zazpívá u ohně třeba při opékání trdelníků.

Ačkoliv doposud vzpomíná nejraději na západ USA, povyprávět může i o roční cestě v dodávce skrz Evropu se svým synem a partnerem, odpočinkovém Tenerife, Mallorce, Korsice, Francii, lezení na Sardinii, pochodech na těžko především českými luhy a háji, oblíbeným a blízkým Rakouskem. A když je potřeba vypustit a zvýšit hladinu adrenalinu v krvi, umí se bezhlavě pustit i do jednodušších trailů na kole.

Na cestě ji občas mají potkat katastrofy jako písečná bouře, tornádo nebo medvěd, je však ozkoušeno, že s jejím štěstím tyto “maličkosti” otočí svůj směr a vám zanechají nezapomenutelný zážitek.

Markéta Vaňková
řazeno