Průvodce Patricie Kaňok

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Patricie Kaňok

Jsem věčný hledač. Zpěvačka kapely Vesna, textařka, lektorka jógy a meditací, autorka dvou knížek, cestovatelka. Na rozdíl od mého manžela, který rád pluje po proudu, si neustále vymýšlím nové výzvy. Když mě něco napadne, hned to jdu zrealizovat. Proto sedím na několika židlích zároveň a bavím se nad pestrostí, kterou můj život poskytuje.

Mojí vášní jsou meditace. Nejsem dogmatik, ani sluníčkář za každého počasí. Díky studiu filosofie a antropologie na Karlově univerzitě zastávám kritické myšlení a ráda uchopuji své jógové prožitky skrz optiku vědy. Po svých nesčetných cestách do Indie, Nepálu, do Thajska či na Bali jsem objevila svého mistra, ve kterém spatřuji opravdového jogínského vědce: Somendra Tirth poskytuje nejen techniky, jak svůj život změnit k lepšímu, ale také neutuchající poznání a moudrost, která člověka inspiruje k tomu být nejlepší (nejopravdovější) verzí sebe sama.

Ráda bych byla nadále průvodkyní za poznáním těla a duše skrze hudbu, jógu, texty, meditace i dobrodružné cesty. Po boku svého manžela se učím, že méně je více a že nejšťastnější jsem ne při dosahování horských vrcholů, ale v objetí přátel a rodiny.

Patricie Kaňok
řazeno