Putování na koních - Radotínské údolí - Začátečníci

Za zážitky bez obav

Putování na koních - Radotínské údolí - Začátečníci

3 dny
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Termíny

Aktuálně není vypsán termín pro tento zájezd. Je možné, že na něm v tuto chvíli pracujeme, přesto pokud máte zájem o individuální termín přímo dle vašich představ, neváhejte nás kontaktovat. Více informací k zájezdům na zakázku zde.

3 denní vandr a přirozená komunikace s koňmi pro začínající jezdce

Letos realizujeme pouze 1 putování. Více podrobností ZDE

Vyrazíme z našeho ranče na Zmrzlíku u Prahy a pojedeme směrem k Radotínskému údolí. Čeká nás různorodý terén a spousta krásných zážitků. Naši koně jsou zvyklí na ježdění a velmi ochotní, takže se budete moci plně věnovat hlavně sami sobě a užívat si přírodu a radost z jízdy. Pojeďte tedy s námi prožít vysněný vandr v nepřetržitém kontaktu se svým koněm. Kůň se stane průvodcem do světa přírody i spolehlivým společníkem a náš předák zase pootevře dveře do tajemného světa přirozené komunikace člověka s koněm. Denně strávíme 4 - 6 hodin v sedle, nocovat budeme pod širákem či pod střechou. 

Toto je příležitost pro začínající jezdce, i pro ty kteří na koni nikdy neseděli. Naše koně jsou spolehlivé, trpělivé a ochotné projet se s vámi bezpečně a a vy jim můžete plně důvěřovat. Takže obavy nechte stranou a soustřeďte se pouze na sebe. Cílem je seznámit se s koněm, naučit se s ním komunikovat, a hlavně si to nejvíc užít. Budete možná překvapení, že jízda na koni je fyzicky velmi náročné ale odměnou vám bude nádherný pocit, že jste to zvládli.

Cena zahrnuje

  • půjčení koní
  • odborný doprovod
  • dopravu zavazadel
  • 2x nocleh pod širákem či pod střechou

Cena nezahrnuje

  • stravování
  • dopravu na místo

Videa

Program zájezdu

1. den

Sraz 13. 5. 2022 do 10:00 na Zmrzlíku (Praha – Řeporyje). Doporučujeme přijet v jezdeckém oblečení, nasedláme a vyrážíme. Máme před sebou dlouhou a dobrodružnou cestu.

2. - 3. den

Putování v délce 4 až 6 hodin denně na koňském hřbetu a pronikání do tajů ovládání koně bez donucovacích prostředků. Ranní i večerní péče o čtyřnohého přítele. 

Ubytování

Spát budeme pod střechou nebo pod širákem. Před začátkem putování bude upřesněno. S sebou karimatku a spacák.

Strava

Společné snídaně děláme nákupem v místních potravinách. Obědy zajišťujeme cestou v místních restauracích, v případě trvání vládních omezení v nejbližších okénkových výdejnách.

Doprava

Doprava na tento zájezd není zajištěna. Každý účastník si dopravu zajišťuje sám.

Nástupní místa

Náročnost

Zájezd odpovídá náročnosti č. 1 z 5 bodové škály. Určeno pro začínající jezdce.

Další info

Máme k dispozici doprovodné auto, takže s sebou na sedlo si přivážete nejnutnější oblečení (mikinu navíc, malou svačinku, větrovku nebo pláštěnku dle předpovědi). Hodí se půllitrová plastová láhev na vodu. 

Ostatní podrobné pokyny k zájezdu (tzv. rodokaps) obdržíte v dostatečném předstihu tak, abyste se mohli na zájezd v klidu připravit. Nejpozději však týden před odjezdem.