Alpské blahodění

Alpské blahodění

4 dny / 3 800 Kč
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Termíny

3. 9. - 6. 9. 2020
č. zájezdu: 220502-01
cena 3 800 Kč

hravě pohodový výlet v Alpách a odpočinek v maďarských termálech

Pohodový prodloužený víkend v Alpách, který s grácií snese nálepku nejjednodušší horský zájezd z kudrnovského katalogu. Za nenáročnou túru s fantastickými výhledy po svazích nebo vrcholech Schneebergu (fakultativně s výjezdem stylovou zubačkou) se odměníme koupáním a dováděním v maďarských termálech Sárvár a Bükk. Procházku pohoříčkem Wechsel z Mariensee lze zakončit dlouhým bláznivým sjezdem na horských koloběžkách či buginách. V Mönichkirchenu navštívíme i zajímavé vodní relaxační centrum a po večerech zapějeme společně s našimi oblíbenými muzikanty Martinem Jílkem a Oldou Kriklem (Duo Trosky). Zájezd je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • polopenzi
  • 2x kemp
  • 1x tábořiště
  • průvodce
  • živou muziku
  • pojištění léč. výloh
  • zákonné pojištění CK
  • 1x pišingr Chimpanzee

Program zájezdu

1. den

Zájezd bude veden česky, případně slovensky hovořícím průvodcem. Telefonický kontakt na průvodce obdržíte v první den zájezdu.

2. den

Užijeme si alpský výlet a fantastické výhledy ze svahů a vrcholu SCHNEEBERGU. Výjezd si můžete usnadnit stylovou zubačkou na samý vrchol či lanovkou k příjemné horské chatě Edelweiss. Večer se vrátíme do stejného kempu, kde opět popějeme s našimi muzikanty.

3. den

Procházku malebným pohoříčkem WECHSEL lze zakončit dlouhým romantickým sjezdem na bantamových brzděných koloběžkách či buginách (5 - 10 Eur). V Mönichkirchenu navštívíme i zajímavé vodní relaxační centrum a poté zamíříme do vodoléčebném parku a maďarském termálu SÁRVÁR, kde může relaxovat či dovádět až do pozdních večerních hodin. Večer s dobrým vínkem na poutním místě v maďarské pusztě, pro zájemce opět muzika a zpívání.

4. den

Navštívíme jeden z nejlepších termálů v Maďarsku – velký areál BÜK i s “vajíčkovým” vývěrem, spoustou vnitřních i venkovních bazénů, atrakcí i restaurací i tradiční soutěží o nejnápaditější koupací vohoz. Dostatečně vylouhovaní a příjemně odpočatí se poté vrátíme přes Slovensko domů.

Ubytování

Přenocujeme na romantickém poutnickém tábořišti v lůně přírody a 2x v kempu, vždy ve vlastním stanu a spacáku. Nemáte-li vlastní stan, spacák, karimatku, či vařič, můžete si je zapůjčit v naší půjčovně.

Strava

Během zájezdu je zajištěna oblíbená kudrnovská polopenze (snídaně a teplá večeře) připravovaná ve speciální "cestovní kuchyni". K přípravě používáme kvalitní suroviny od osvědčených dodavatelů, které doplňujeme čerstvými potravinami z místních zdrojů (převážně čerstvá zelenina a ovoce, pečivo). Pokrmy připravujeme s ohledem na typ zájezdu, odpovídající výkon a správné výživové hodnoty. Uspokojíme i specifické potřeby strávníků, kteří mají různá omezení, jako například celiakii nebo intoleranci laktózy, ale také vegetariány a vegany (jakékoliv specifické požadavky je potřeba nahlásit předem). Podrobnější informace najdete na www.kudrna.cz/stravovani.

První společné jídlo od kudrnovského kuchaře bude snídaně 2. den zájezdu a poslední bude opět snídaně 4. den zájezdu. Ostatní stravování během dne je ve vlastní režii, můžete si vzít svačinky z domova nebo ochutnat také speciality rakouské či maďarské kuchyně. Možnost dokupovat místní potraviny bude denně.

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovým autobusem zahraniční výroby.

Náročnost

Další info

Průvodce
Zájezd bude veden česky, případně slovensky hovořícím průvodcem. Telefonický kontakt na průvodce obdržíte v první den zájezdu.

Podobné zájezdy

Dachstein turisticky

Dachstein turisticky

23. 7. - 26. 7. 2020 Chci to vidět
Jarní Maďarsko

Jarní Maďarsko

4. 6. - 7. 6. 2020 Chci to vidět
Požitkářské Maďarsko

Požitkářské Maďarsko

26. 9. - 28. 9. 2020 Chci to vidět
Slovinsko s dětmi

Slovinsko s dětmi

15. 7. - 19. 7. 2020 Chci to vidět