Jak dostat tatínka do polepšovny

Jak dostat tatínka do polepšovny

10 dní / 10 600 Kč
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Termíny

Nebyl nalezen volný termín

do Chorvatska do plně vybavených chatek - Živogošče

Prověřená taškařice pro rodiče, prarodiče, nerodiče a jejich ratolesti do věku 15 let. Krom spousty her, soutěží a koupání zajedeme i na raftovačku, vyplujeme na moře za ,,rybolovem“ i vyšplháme na okolní kopce s dalekými výhledy na Jadran. Nebude chybět ani zručný průvodce + organizátor taškařic, eventuelně i večerní hlídač dětí. Tento zájezd je zaměřený především na koupání a letní pohodu. Obden vyrazíme naším busem na výlety po přírodních i historických perlách (všechny tyto výlety jsou již v ceně zájezdu). Volné dny vyplníme fakultativními radovánkami v okolí – půjčování lodí i kol, pingpongové stoly, volejbal, lety na padáku, vodní lyže, trampolíny, plovoucí nafukovací prolézačky pro děti, plážování u moře, rafting nebo pohodová jízda po řece Cetině a další. Ubytování v chatkách v několika řadách v polostínu pinií a oliv 20–80 m od hlavní oblázkové pláže.

Cena zahrnuje

Program zájezdu

1.–2. den

Odpolední odjezd z Brna a jízda Rakouskem se zastávkou v zábavním parku Prátr ve VÍDNI a přesun přes chorvatskou riviéru do kempu Dole - Živogošće nedaleko Blato.

3.–4. den

Výlet busem do městečka IMOTSKI spojený se sladkovodním koupáním. Prohlídka místních zatopených propastí. Den u moře v kempu.

5.–6. den

Den v okolí rybářského Primoštenu s nádhernými plážemi ve stínu borovic. Večerní starobylé město TROGIR (patří k nejcennějším a nejvýznamnějším městským sídlům v Dalmácii). Procházka po pobřeží do Bašky, koupačka a relaxačka.

7.–8. den

Výlet do nedalekého pirátského městečka OMIŠ. Fakultativně rafting na Cetině nebo pohodová plavba motorovou pramicí po dolním toku k historickým mlýnům (možnost zapůjčení šlapadel, loděk, trampolín, vodních hradů atd.), zmrzlina, koupání, historické centrum, výšlap na pirátský hrad. Cílem možného fakultativního výletu bude plavba škunerem na protilehlý ostrov Brač k tajemnému romantickému městečku s kamennými plážemi a vyhřátým průzračným mořem. Plavba bude zpestřena fishpiknikem (pečené ryby, víno, nealko).

9.–10. den

Při návratu domů nás čeká fakultativní návštěva známého chorvatského národního parku KRKA – travertinové vodopády jak z Pokladu na Stříbrném jezeře, historické mlýny, možnost koupání přímo v modravé laguně pod vodopády, dětské hřiště, pláž. V neděli návrat do Brna v ranních hodinách.

Ubytování

Všechny noci jsou zajištěné v kempu Dole - Živogošće na břehu Jaderského moře nedaleko městečka Blato. Chatky jsou umístěny v několika řadách v polostínu pinií a oliv 20–80 m od hlavní oblázkové pláže.

Zařízené chatky mají kapacitu 2–6 osob a skládají se ze 2 oddělených ložniček vybavených matracemi a nepovlečenými polštářky i dekami. V další místnosti jsou palandy pro 2 osoby v obytné části chatek. Dále lednice 120 l, vybavený kuch. kout, krytá terasa a zahradní nábytek.

Nabalte si z domova: povlečení na polštář a deku, prostěradlo, ručník, čistící prostředky, zápalky, sáčky na odpadky, ostrý nůž, otvírák na konzervy, kolíčky na prádlo a šňůra, toaletní papír, utěrku na nádobí, houbičku a saponát. Blízké sociální zařízení v kempu je na dobré úrovni a má i bezbariérový vstup.

Strava

Během zájezdu je zajištěna oblíbená kudrnovská polopenze (snídaně a teplá večeře) připravovaná ve speciální "cestovní kuchyni". Polopenze započne 2. den zájezdu večeří a skončí 9. den zájezdu snídaní a studeným večeřovým balíčkem na cestu. K přípravě používáme kvalitní suroviny od osvědčených dodavatelů, které doplňujeme čerstvými potravinami z místních zdrojů (převážně čerstvá zelenina a ovoce, pečivo). Pokrmy připravujeme s ohledem na typ zájezdu, odpovídající výkon a správné výživové hodnoty. Uspokojíme i specifické potřeby strávníků, kteří mají různá omezení, jako například celiakie nebo intolerance laktózy, ale také vegetariány a vegany (jakékoliv specifické požadavky je potřeba nahlásit předem). Podrobnější informace najdete na www.kudrna.cz/stravovani. Bude-li to vyžadovat program, dostanete někdy místo večeře teplý oběd nebo odpolední jídlo či balíček na cestu. Ostatní stravování během dne je ve vlastní režii, můžete si vzít svačinky z domova nebo ochutnat také speciality místní kuchyně. Možnost dokupovat místní potraviny bude téměř denně.

Doprava

Doprava bude zajištěna zájezdovým autobusem. Dospělá osoba nebo dítě nad 3 roky věku musí být při přepravě připevněna/o bez­pečnostním pásem na sedadle autobusu, pokud jim jsou sedadla autobusu vybavena. Bezpečnostními pásy (převážně dvoubodovými – bederními) musí být vybaveny všechny dálkové autobusy, které byly vyrobeny po roce 2004. Nestanovuje se tak povinnost používat dětský zádržný systém, tzv. autosedačku. Na sedadla autobusů nejsou standardně instalovány tříbodové bezpečnostní pásy (z technických a finančních důvodů) a proto v nich nelze používat dětské zádržné systémy. Dětské zádržné systémy připevňované bezpečnostními pásy dvoubodovými se nevyrábí. Za přepravu dětí do tří let věku odpovídá především doprovodná osoba.

Nástupní místa

Náročnost

Jedná se o 10 denní pohodový relaxačně - hravě - poznávací zájezd pro dospělé s dětmi zaměřený na poznání některých z nejzajímavějších míst dalmatského pobřeží. Vzhledem k plánovanému programu a přesunům autobusem se jedná o zájezd jen mírně cestovatelsky náročný.

Přímo v kempu Dole se budeme o vaše děti starat minimálně 2 hodiny denně v podvečer tak, abyste si jako rodičové, prarodičové či dospěláci obecně, mohli užít volna podle svého. Budeme se účastnit celotýdenního programu s názvem „Lovci perel“, jež se dětem určitě bude líbit. Více v tuto chvíli prozrazovat nemůžeme.

Další info

Speciální dětská sleva: 20% do 14 let včetně

Cestovní doklady
Do Chorvatska už nám stačí OBČANSKÝ PRŮKAZ. Ten však musí být vybaven strojově čitelnou zónou (dvouřádkový číselný a písmenkový kód na spodní části přední strany).

Ostatní podrobné pokyny k zájezdu (tzv. rodokaps) obdržíte v dostatečném předstihu tak, abyste se mohli na zájezd v klidu připravit. Nejpozději však týden před odjezdem.