Robinsonáda na ostrovech pokladů

Za zážitky bez obav

Robinsonáda na ostrovech pokladů

10 dní / 14 300 Kč
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Termíny

2. 8. - 11. 8. 2024
č. zájezdu: 224368-01
cena 14 300 Kč
Nominace odeslána Vaše nominace byla úspěšně odeslána do našeho systému. Děkujeme za zájem.

s dětmi do plně vybavených stanů na chorvatském ostrově Rab

Vydáme se opět po stopách trosečníků k písečným plážím ostrova Rab. Na rozdíl od trosečníků nás nečekají rozpadlé chýše a na proteiny chudé kořínky, nýbrž plně vybavené stany a výtečná kudrnovská polopenze. Na týden jsme pronajali již postavené, plně vybavené stany na romantickém poloostrově Lopar. Na výlety vás bude provázet znalý průvodce a o zábavný dětský program bude opět postaráno. Dobrodružná výprava, která zabaví děti i dospěláky je na světě.

Cena zahrnuje

Průvodci

Karolína Macharáčková

2. 8. - 11. 8. 2024 / č.zájezdu 224368-01

Nezdolná mamina 4 dětí, která ani na zájezdech nemá potřebu vydechnout, naopak! Připravuje zábavu pro svěřené výrostky. Několik let organizovala kudrnovský tábor, každý rok s jinou a originální dějovou linkou, aktuálně průvodcuje hlavně zájezd Jak dostat tatínka do polepšovny, kde se tedy stará ...

Dozvědět se více

Videa

Program zájezdu

1.–2. den

Při přejezdu Rakouskem není možné vynechat dětmi oblíbenou zastávkou ve vídeňském zábavním parku Prátr. Přes Slovinsko hurá do Chorvatska, trajektem na ostrov RAB a ubytování v parádním kempu San Marino. Místní pláž má pozvolný sklon a prakticky žádné ježky, tudíž je ideální hlavně pro děti. Pozvolná aklimatizace, koupání a seznamovací večírek.

3.–4. den

Koupání, hry a výlety při kempu i po poloostrově LOPAR, který má přibližně tvar roztažené ruky a přejdete jej za slabou hodinku. Na členitém pobřeží se mezi útesy skrývá množství miniaturních i větších pláží z hrubého písku. Zajedeme se podívat i do městečka Rab. Děti se zabaví výrobou lodiček a malováním kamínků.

5.–7. den

Vyrazíme na výlet do Loparského krasu, výstoupíme i na nejvyšší horu ostrova Kamenjak. Tuhle podívanou si prostě nemůžeme nechat ujít. Ve zbývajícím čase plážové hrátky, koupání a večerní hry.

8.–10. den

Závěrečná plavba lodí s Fishpicnikem (není v ceně zájezdu), kde nás bude čekat i honba za pokladem. Pak už se rozloučíme s naší zátokou a vyrazíme na pevninu. Na pevnině ještě navštívíme přírodní rezervaci fjord Závratnica. Přejezd Slovinska a Rakouska s ranním návratem zpět do Brna.

Ubytování

Všechny noci budeme spát na poloostrově Lopar v kempu San Marino*** ležícího na severovýchodní straně ostrova, a vzdáleného 13 km od města Rab. San Marino je moderní kemp s kvalitní infrastrukturou (nákupní středisko s prodejnou potravin, restaurace, disco-klub, zábavní centrum, kavárna, cukrárna, směnárna a sportovní areál s několika tenisovými kurty). Součástí areálu je i wellness, víceúčelové hřiště (fotbal, basketbal), ping-pongové stoly, půjčovna šlapadel, vodních skútrů, motorových člunů, vodních lyží, dětských autíček a surfů. Na pláži najdete hřiště vhodné pro plážový volejbal a tobogány. Hlavní pláž Rajska Plaža je 1,5 km dlouhá, písečná, s pozvolným vstupem do vody, ideální pro malé děti a starší osoby.

Zařízené stany mají kapacitu 4–6 osob a skládají se ze 2 oddělených ložniček vybavených nepovlečenými matracemi a nepovlečenými polštářky i dekami. Celý stan je postavený na dřevěných podlážkách. Součástí stanu je i lednice, kuchyňské nádobí, talíře, elektrický dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, vnitřní světlo, stůl, židle, závěsné police a skříně. Za každý stan se platí na začátku pobytu vratná kauce 1.000 Kč. Prosíme tedy, mějte u sebe hotovost v českých korunách.

Stany jsou vhodné pro rodiny a skupinky přátel. V zájmu udržení příznivé ceny zájezdu je naplňujeme do plné kapacity 4–6 osob. Pokud jste čtyř až vícečlenná rodina, budete mít stan sami pro sebe. Pokud cestujete ve dvou či ve třech, může se stát, že budete sdílet stan ještě s dalšími osobami, což může být někomu příjemné, někomu méně. Pokud se toho chcete vyvarovat, můžete za příplatek blokovat další místa ve stanu (2.600 Kč za samostatné lůžko, 5.200 Kč za neobsazené druhé dvoulůžko). Na dotaz na ck@kudrna.cz.

Nabalte si z domova: povlečení na polštář a deku, prostěradlo, ručník, čistící prostředky, zápalky, sáčky na odpadky, ostrý nůž, otvírák na konzervy, kolíčky na prádlo a šňůra, toaletní papír, utěrku na nádobí, houbičku a saponát. Blízké sociální zařízení v kempu je na dobré úrovni a má i bezbariérový vstup.

Strava

Během zájezdu je zajištěna oblíbená kudrnovská polopenze (snídaně a teplá večeře). Letos jsme se rozhodli posunout označení „polní kuchyně“ na vyšší úroveň, než tomu bylo doposud. Naše jídla jsou nově připravována s ohledem na typ zájezdu, odpovídající výkon a správné výživové hodnoty. Můžeme vyhovět i požadavkům různých druhů strávníků, jako jsou vegetariáni či vegani. Uspokojíme i ty, kteří mají různá omezení, jako například celiakie nebo intolerance laktózy (je potřeba nahlásit předem). Jídlo, které budete jíst během dne, si můžete připravit v kuchyňce stanu nebo můžete ochutnat speciality místní kuchyně. První jídlo, které od nás dostanete, bude večeře 2. den zájezdu a poslední jídlo od nás bude oběd, který bude řešen formou studeného balíčku den před odjezdem domů.

Doprava

Doprava bude zajištěna zájezdovým autobusem. Dospělá osoba nebo dítě nad 3 roky věku musí být při přepravě připevněna/o bez­pečnostním pásem na sedadle autobusu, pokud jim jsou sedadla autobusu vybavena. Bezpečnostními pásy (převážně dvoubodovými – bederními) musí být vybaveny všechny dálkové autobusy, které byly vyrobeny po roce 2004. Nestanovuje se tak povinnost používat dětský zádržný systém, tzv. autosedačku. Na sedadla autobusů nejsou standardně instalovány tříbodové bezpečnostní pásy (z technických a finančních důvodů) a proto v nich nelze používat dětské zádržné systémy. Dětské zádržné systémy připevňované bezpečnostními pásy dvoubodovými se nevyrábí. Za přepravu dětí do tří let věku odpovídá především doprovodná osoba.

Nástupní místa

Brno - Zvonařka

Náročnost

Jedná se o 10 denní pohodový relaxačně - hravě - poznávací zájezd pro dospělé s dětmi zaměřený na poznání některých z nejzajímavějších míst chorvatského ostrova Rab. Vzhledem k plánovanému programu a přesunům autobusem se jedná o zájezd jen mírně cestovatelsky náročný.

Přímo v kempu San Marino se budeme o vaše děti starat minimálně 2 hodiny denně v podvečer tak, abyste si jako rodičové, prarodičové či dospěláci obecně, mohli užít volna podle svého. Budeme se účastnit celotýdenního programu s názvem „Po stopách Robinsona Crusoe“, jež se dětem určitě bude líbit. Více v tuto chvíli prozrazovat nemůžeme.

Další info

Speciální dětská sleva: 20% do 14 let včetně

Cestovní doklady

Protože jsme od 1.5.2004 v EU, stačí nám na tento zájezd jen platný OBČANSKÝ PRŮKAZ.
 
Kapesné
Doporučujeme mít u sebe minimálně 200 EUR na všechny požitky zmíněné v programu, na občerstvení, suvenýry a také pro Strýčka Příhodu.

Ostatní podrobné pokyny k zájezdu (tzv. rodokaps) obdržíte v dostatečném předstihu tak, abyste se mohli na zájezd v klidu připravit. Nejpozději však týden před odjezdem.

Termíny

2. 8. - 11. 8. 2024
č. zájezdu: 224368-01
cena 14 300 Kč
Nominace odeslána Vaše nominace byla úspěšně odeslána do našeho systému. Děkujeme za zájem.

Podobné zájezdy

Jak dostat tatínka do polepšovny

Jak dostat tatínka do polepšovny

5. 7. - 14. 7. 2024 Chci to vidět
Na jantarové stezce

Na jantarové stezce

26. 7. - 4. 8. 2024 Chci to vidět
Pirátské stezky na ostrově Elba

Pirátské stezky na ostrově Elba

12. 7. - 21. 7. 2024 Chci to vidět
Výprava do Banátu

Výprava do Banátu

9. 8. - 18. 8. 2024 Chci to vidět
Za tajemstvím templářských rytířů

Za tajemstvím templářských rytířů

9. 8. - 18. 8. 2024 Chci to vidět