Krakonoš a lyžníci

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Termíny

Aktuálně není vypsán termín pro tento zájezd. Je možné, že na něm v tuto chvíli pracujeme nebo s ním v této sezóně nepočítáme. Přesto, pokud jste skupina a máte zájem o individuální termín přímo dle vašich představ, neváhejte nás kontaktovat. Více informací k zájezdům na zakázku zde.
Nominace odeslána Vaše nominace byla úspěšně odeslána do našeho systému. Děkujeme za zájem.

S dětmi na lyžích do revíru pána Krkonoš

„Je to duch veliký, hrdinský. Nohy má bíle oděny, na sobě dlouhý plášť, ale krátké vousy, na hlavě klobouk, v ruce sukovici. Horalé o něm mluví s úctou a bázní. Je jejich ochráncem a strážcem daného slova. Jeho příchod provází hřmění.“ Václav Kliment Klicpera

A je to tady, vyslyšeli jsme vaše přání a připravili jsme první zimní zájezd pro rodiče, prarodiče, tetičky či strýce a děti. Zájezd plný her, skopičin a zábavy. Skiareál Studenov se nachází v nadmořské výšce 620-933 m. n. m., je oblíben díky svým mírným a poměrně širokým svahům především rodinami s dětmi. Jsou zde dva kotvové vleky, poma a dětský tyčový vlek. Modrou a červenou sjezdovku využijí lyžaři začátečníci, středně zdatní i pokročilí. Lze využít i služby zdejší lyžařské školy. Pokud dáváte přednost běžkám, ve vzdálenosti 300 m od chaty se můžete napojit na Krkonošskou lyžařskou magistrálu. Ubytovaní budeme na chalupě Studenov, kousek od horní stanice vleku, ve dvou až osmilůžkových pokojích.

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • 4x ubytování
 • polopenzi
 • materiál na hry a dílny
 • výlet do sklárny
 • průvodce
 • animátora
 • zákonné pojištění CK
 • 1x pišingr Chimpanzee

Cena nezahrnuje

 • skipas
 • lyžařskou školu
 • vstupné do sklárny v Harrachově

Videa

Program zájezdu

1. den

Odpolední odjezd z Brna přes Jihlavu a Prahu do lyžařského střediska STUDENOV v Krkonoších. Ubytování na chatě Studenov, večeře, seznamování, první animace.

2.–4. den

Lyžování, sáňkování, stavění sněhuláků, zábava venku i na chatě. Návštěva sklárny a minipivovaru v Harrachově.

5. den

Odjezd domů.

Ubytování

Nocovat budeme na chatě Studenov v Rokytnici nad Jizerou ve dvou až osmilůžkových pokojích.

Strava

Stravování je zajištěno formou polopenze přímo na chatě.

Doprava

Dospělá osoba nebo dítě nad 3 roky věku musí být při přepravě připevněna/o bez­pečnostním pásem na sedadle autobusu, pokud jim jsou sedadla autobusu vybavena. Bezpečnostními pásy (převážně dvoubodovými – bederními) musí být vybaveny všechny dálkové autobusy, které byly vyrobeny po roce 2004. Nestanovuje se tak povinnost používat dětský zádržný systém, tzv. autosedačku. Na sedadla autobusů nejsou standardně instalovány tříbodové bezpečnostní pásy (z technických a finančních důvodů) a proto v nich nelze používat dětské zádržné systémy. Dětské zádržné systémy připevňované bezpečnostními pásy dvoubodovými se nevyrábí. Za přepravu dětí do tří let věku odpovídá především doprovodná osoba.

Nástupní místa

Náročnost

Další info

Speciální dětská sleva: 20% do 14 let včetně

Program:
Průvodce znalý okolí vám odhalí nejzajímavější zákoutí Krkonoš a zkušení animátoři zabaví vaše ratolesti. Možností bude více: Lyžovat budeme ve Skiareálu Rokytnice (www.skiareal-rokytnice.cz/skiareal/skiareal-studenov/), kde bude možnost přihlásit děti do lyžařské školy https://www.skiareal-rokytnice.cz/sluzby/lyzarska-skola/. Skiareál Studenov se nachází v nadmořské výšce 620–933 m. n. m., je oblíben díky svým mírným a poměrně širokým svahům především rodinami s dětmi. Jsou zde dva kotvové vleky, poma a dětský tyčový vlek. Modrou a červenou sjezdovku využijí lyžaři začátečníci, středně zdatní i pokročilí. Pokud dáváte přednost běžkám, ve vzdálenosti 300 m od chaty se můžete napojit na Krkonošskou lyžařskou magistrálu.

Podobné zájezdy

Silvestr v rumunském Banátu

Silvestr v rumunském Banátu

26. 12. - 2. 1. 2025 Chci to vidět