1. – 2. den
Večer odjedeme z Brna a noční jízdou přes Olomouc a Hranice na Moravě dorazíme až na Slovensko, kde nás čeká vodácká instruktáž a pak již kličkování na vodě mezi pltěmi na nejhezčím úseku Dunajce (ZW –WW I). Tato řeka, která patří mezi nejčistší ve střední Evropě, je malebně zaříznuta mezi skalisky Pieninských hor a tvoří v těchto místech slovensko-polskou hranici. Ve zbytku dne si vyšlápneme do Pieninského národního parku, který je znám svou krásnou krajinou, především pak právě řekou Dunajec a pohodovou túrou přijdeme až do Červeného kláštora, kde se ubytujeme.
Dunajec, Tři Koruny - autor: Vilda Dvořák
3. den
Tento den si odběhneme do Polska na horskou říčku Bialku (WW I-II). Jedná se o jarní rychlou a velmi hezkou říčku, s výhledy na polskou stranu Vysokých Tater.
Bialka - autor: Martin Mitáš
4. den
Dopoledne nakoukneme do malebné soutěsky Jarabinský prielom, který byl vyhlášen jako chráněný přírodní výtvor. Toto malebné údolí je dlouhé necelý kilometr a hluboké až 40m. Jestli podmínky národního parku dovolí (výška vody apod.), zařadíme na tento den jedinečný zážitek a to splutí soutěsky na řece Hornád - Prielom Hornádu. Takřka 15 km dlouhý skalnatý kaňon, jehož splavování národní park Slovenský ráj umožnil teprve v roce 2016, se řadí mezi nejkrásnější kaňony Slovenska. Pokud to nebude možné, v náhradním programu nás čekají vodácké hrátky na stromy a větvemi „zarubaném potoku“ Čierném Váhu (WW I) či Váhu (ZW – WW I).
Prielom Hornádu - autor: Marin Mitáš
Černý Váh - autor: Marin Mitáš
5. den
Na závěr si dáme sportovní lahůdku, spodní úsek jedné z nejhezčích slovenských řek, západotatranskou Belou (WW I - II+), která svým charakterem patří mezi těžší řeky tohoto zájezdu. Odpoledne se pobalíme a vyrazíme na cestu zpět do ČR, kam dorazíme ve večerních hodinách.
Závěrečná vlnka - autor: Filip Konečný