SOS volá les

SOS volá les

3 dny / 0 Kč
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Termíny

Nebyl nalezen volný termín

tentokrát na Osoblažsku

Jak jinak oslavit Den Země než prací v přírodě a něčím prospěšným pro naši krajinu? Letos strávíme náš dubnový víkend v nejzazším slezsko-polském výběžku České republiky. Najdete zde úzkorozchodnou dráhu s výletními vlaky do Osoblahy, bývalá těžiště zlata kolem Zlatých hor a také chátrající, a znovu obnovovaný gotický kostel sv. Jiří v zaniklé vesnici Pelhřimovy. A právě tam letos soustředíme svou sílu a elán. Čekají nás restaurační a stavební práce na kostele a úpravě jeho okolí stejně jako vysazování stromů. Oplátkou se můžeme těšit na sobotní táborák, nesmírně zajímavou historii místa nebo návštěvu zámku ve Slezských Rudolticích. Je dobré se připravit nejenom na nefalšovanou fyzickou práci, ale i jakékoliv počasí. Počítat můžete s dobrou partou lidí, dobrým pocitem z vykonané práce a zajištěním noclehu na karimatkách.

Cena zahrnuje

  • 2x nocleh ve vlastním spacáku na karimatkách pod střechou
  • sobotní večeři

Program zájezdu

Ubytování

Nocovat budeme na svých karimatkách ve vlastních spacácích pod střechou, ev. ve stanech, sociální zařízení je k dispozici.

Strava

Na sobotní večer bude zajištěna společná večeře.

Doprava

Doprava na tento zájezd není zajištěna. Každý účastník si dopravu zajišťuje sám.

Nástupní místa

Náročnost

Je volitelná.

Další info

Vratná záloha
200,- Kč

Výzva
Tato akce je od roku 1985 putovní. Lokalitu vybíráme vždy na podzim předchozího roku - tož neváhejte a napište nám tip, kam bychom mohli soustředit úsilí a nadšení takové bandy lidí zase na jaře roku 2021.

Akce je spolupořádána s KČT - odbor Kudrna