Zimní radovánky v Jižním Tyrolsku

Za zážitky bez obav

Zimní radovánky v Jižním Tyrolsku

5 dní
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Termíny

Aktuálně není vypsán termín pro tento zájezd. Je možné, že na něm v tuto chvíli pracujeme nebo s ním v této sezóně nepočítáme. Přesto, pokud jste skupina a máte zájem o individuální termín přímo dle vašich představ, neváhejte nás kontaktovat. Více informací k zájezdům na zakázku zde.
Nominace odeslána Vaše nominace byla úspěšně odeslána do našeho systému. Děkujeme za zájem.

po stopách Tour de Ski

Vyznavači bílých stop mohou křížem krážem probruslit přilehlá údolí Hochpustertal, Antholzertal či Gsiesertal, která jsou protkaná 226 km perfektně upravených běžeckých tratí. Na moment okusíme i závodní atmosféru ve stylu Tour de Ski v okolí Nordic Arény v Toblachu nebo moderním biatlonovém centru, které je díky své poloze (1.754 m) ideálním místem pro trénink předních světových biatlonistů a pořádání vybraných podniků Světového poháru. Objevte s námi zasněžené Jižní Tyrolsko!

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • poplatky za využití běžeckých tratí

Videa

Program zájezdu

1.–2. den

Odjezd z Brna ve večerních hodinách, nonstop jízda Rakouskem až do Sextenu. Ráno si projedeme údolím Fischleintal, kolem třítisícových vrcholů přírodní rezervace Tre Cime. Odpolední odjezd na ubytování v nedalekém Niederdorfu.

3. den

Další den se budeme věnovat seznámení s trasami významných běžeckých závodů kolem Toblachu. Zde okusíme atmosféru Tour de Ski pod vrcholy Sextenských Dolomit v údolí Höhlensteintal.

4. den

Celý den bude ve znamení biatlonu, a proto zamíříme do městečka Niederrasen odkud už nás zasněžené stopy povedou údolím Antholzertal až do biatlonového centra Südtiroler Arena.

5. den

Poslední den vyrazíme na západ od Toblachu přes Welsberg až do údolí Gsiesertal. Převážně lehké až středně těžké trasy nás přes obce Taisten, Pichl a St. Martin dovedou až pod svahy vrcholu Hochstein (2.464 m). V odpoledních hodinách se nalodíme do kudrnovského minibusu a vyrazíme zpět přes České Budějovice až do Brna.

Ubytování

Nocovat budeme po 3 noci v okolí Toblachu v příjemném penzionu se snídaní. K dispozici jsou dvou- či třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a WIFI. Z penzionu si můžete užít krásný výhled na pohoří Birkenkofel a Sarlkofel.

Strava

Snídaně formou bohatých bufetových stolů. V našem penzionu je možnost objednat si večeře (nutné nahlásit ráno ten den) nebo si lze zajít do restaurací či pizzerie v docházkové vzdálenosti.

Doprava

Pro zajištění dopravy na tento zájezd si vystačíme s vlastním vozovým parkem. I přesto, že vlastníme mikrobusy pro 8 pasažérů, pro větší komfort na cestách obsazujeme jen 7 sedadel.

Nástupní místa

Náročnost

Náročnost je volitelná, obtížnosti jsou klasifikované následovně: • hobby - lehká • active - středně náročná • sport - závodní, delší, více převýšení.

Další info

Skupina
Tento zájezd je určen pro komorní skupinu. Maximální kapacita je 14 účastníků + 1 průvodce + 1 řidič.

Poplatky na běžkařských tratích
V námi navštívených oblastech jsou běžecké tratě zpoplatněny. Orientační cena je 12-16 € / den.

Kapesné
Doporučujeme mít u sebe minimálně 80 EUR na občerstvení, poplatky na tratích, suvenýry a také pro Strýčka Příhodu.

Cestovní doklady
Protože jsme od 1.5.2004 v EU, stačí nám na tento zájezd jen platný OBČANSKÝ PRŮKAZ

Ostatní podrobné pokyny k zájezdu (tzv. rodokaps) obdržíte v dostatečném předstihu tak, abyste se mohli na zájezd v klidu připravit. Nejpozději však týden před odjezdem.

Články

Podobné zájezdy

Vánoční lyžovačka na ledovci

Vánoční lyžovačka na ledovci

26. 12. - 29. 12. 2024 Chci to vidět