Velikonoce na ledovci

Velikonoce na ledovci

4 dny / 11 100 Kč
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Termíny

Nebyl nalezen volný termín

aneb kudrnovská pomlázka v korutanském stylu

Tak jak k Velikonocím neodmyslitelně patří pomlázka, v kudrnovské nabídce nesmí chybět ani jarní výpravy za posledním sněhem. Cílem našeho výletu bude Mölltálský ledovec. Zažijeme příjemnou a pohodovou lyžovačku, snad i hodně sluníčka a ukončíme naši bohatou lyžařskou sezónu jak jinak, než velkou kudrnovskou pomlázkou.

Cena zahrnuje

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Brna v pátek v ranních hodinách. Večer dorazíme do malebného městečka Obervellach, která se nachází v korutanském údolí Mölltal. Zde bude také naše základna, odkud budeme každý den vyrážet na nedaleký Mölltalský ledovec.

2.–4. den

Následující dny budeme vykrajovat oblouky na ledovcových sjezdovkách a užívat si jarního lyžování s velikonoční atmosférou. Na velikonoční pondělí bude pro všechny účastníky připravené překvapení, poté opět vyrazíme na ledovec a příjemnou lyžovačku a jedno z posledních kudrnovských zimních poježdění na svahu ukončíme ochutnávkou korutanského mysliveckého čaje tzv. Jägertee. Následně nasedneme do připraveného kudrbusu a vydáme se na cestu zpět domů. Předpokládaný příjezd do ČR v pondělí kolem půlnoci.

Ubytování

Nocovat budeme po 3 noci v hotelu s bohatou rakouskou polopenzí. Pokoje jsou vždy dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízením a TV. V navštíveném lyžařském středisku je množství možností, kde se občerstvit. Samozřejmě můžete využít i vašich zásob z domova.

Strava

Strava je zajištěna formou bohaté rakouské polopenze (snídaně formou bufetu, tříchodová večeře).

Doprava

Doprava bude realizována zájezdovým autobusem.

Nástupní místa

Náročnost

volitelná

Další info

Skupina účastníků
Tento zájezd je určen pro skupinu max. 35 osob doprovázené 1 průvodcem.

Cestovní doklady
Protože jsme od 1.5.2004 v EU, stačí nám na tento zájezd jen OBČANSKÝ PRŮKAZ. Ten však musí být vybaven strojově čitelnou zónou (dvouřádkový číselný a písmenkový kód na spodní části přední strany).

Ostatní podrobné pokyny k zájezdu (tzv. rodokaps) obdržíte zhruba 2-3 týdny před odjezdem.