Kovaříková Barbora

Kovaříková Barbora

Bára z Chropyně je krycí název sportovního multitalentu, který z malé moravské vísky dobývá outdoorový svět. Místo plakátů koní sbírala v dětství medaile z lyžování a gymnastiky, nyní se pouští do dalších outdoorových disciplín (skialpinismus, adventure race, …). V domovském oddílu EPO (Ekonom Praha Outdoor – sportovní klub při VŠE v Praze) se profiluje také jako talentovaná headhounterka čili rafinovaná dohazovačka nadějných průvodcovských talentů. Pro sebe zatím ze zákulisí Českého rozhlasu vyhlíží příležitost blýsknout se coby sportovní reportérka. Jak si vede s mikrofonem předvede tato vycházející hvězdička třeba na zájezdu Hory Korsiky – jednodenní túry, kde zúročí i svou vybroušenou francouzštinu. Svezte se na její vlně energie, dá se tušit, že o této raketě ještě uslyšíme.


Dělám průvodce na těchto zájezdech

Korsika - jednodenní túry T1: Vyprodáno, T2: Vyprodáno

nalehko po nejhornatějším ostrově Středomoří

Korsika to je ohromné množství přírodních krás na příjemně malém prostoru. Milujete-li hory, pak vám tento krásný, rozmanitý ostrov beznadějně učaruje. Díky pečlivě připravenému programu nepřijdete o výstupy na nejznámější dvoutisícovky, včetně nejvyšší hory ostrova, projdete si nalehko nádhernou korsickou přírodu a zároveň se stihnete dosyta okoupat v moři.

14 000 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Francie
Typ zájezdu: Horská turistika Vysokohorská turistika

Termíny:
Máte zájem o tento zájezd? Pakliže ano, pro bližší informace prosím kontaktujte naši prodejnu zájezdů na e-mailové adrese ck@kudrna.cz nebo na telefonních číslech 542 216 764 a 777 583 762.

13 Délka:
13 dnů
N Náročnost:
3-4
D Doprava:
autobusem
S Stravování:
polopenze
U Ubytování:
kemp


Najdi zájezd na Zážitkovna.cz