Hoférková Veronika

Hoférková Veronika

„Život je cesta a cesta je život. Kdo žije, ten cestuje! A je jedno jestli jenom ve svém nitru, nebo okolí svého domova či ve víru a rytmu samby dálek dálavých. Všude můžeme nacházet vůni nepoznaného, tajemného, dobrodružného, které nás vábí v naší cestě - životě neustat.“ To je krédo průvodkyně, která je nepřehlédnutelným horským kvítkem v kudrnovském herbáři. Žádná křehká květinka, jejími pracovními nástroji jsou rýček, sázecí roura, křovinořez a motorová pila. Od roku 2008 pracuje a žije ve Švédsku, kam ji přivedlo studium Enviromental education and Outdoor life. Krom toho vystudovala učitelství Tv-Čf a Rekreologii. Do škatulky neslečinkovských koníčků tak snadno zapadne fotbal a záliba v horolezení, kterou završila absolvováním kurzu horského průvodce. Setkáte se s ní nejvíce na ferratách v Dolomitech a Julských Alpách. Sní o výpravě-pouti v Tibetu a zdolání nějaké šestitisícovky. Vyniká dobrou fyzičkou, mimořádnou empatií a neuvěřitelně dobrosrdečnou povahou. V její společnosti se hory smíchem otřásají a nezapomenutelnými zážitky rozkvétají.


Dělám průvodce na těchto zájezdech

Hřebenovka Julských Alp

po zajištěných cestách královstvím bájného Zlatoroga

Vyhlídková túra vrcholovými partiemi Julských Alp s výstupy na přilehlé vrcholy i samotný Triglav. Nocleh téměř v nebi - na horských chatách v nejvyšších partiích Julek.

5 500 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Slovinsko
Typ zájezdu: Horská turistika Prodloužené víkendy Via ferraty Vysokohorská turistika

Termíny:
Máte zájem o tento zájezd? Bohužel nyní nemáme k dispozici žádné aktivní termíny. Pro další vyhlášené termíny sledujte průběžně naše webové stránky nebo pro bližší informace kontaktujte naše prodejny zájezdů. Případně pokud máte vlastní skupinku, konzultujte i možnost připravit zájezd na zakázku.

4 Délka:
4 dny
N Náročnost:
4
D Doprava:
autobusem
S Stravování:
bez stravy
U Ubytování:
horská chata


Najdi zájezd na Zážitkovna.cz