Turistické zájezdy na Kanárské ostrovy

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Aktivní dovolená - Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy zdaleka nejsou jen destinací milovníků pláží, hotelů a klidného odpočinku. Právě naopak, užijí si zde i zarytí horalé a ti, kteří milují drsnou, hrubou krajinu. A víno. Jó, víno…

Jestli patříš k těm, kteří by občasnou koupačku na liduprázdných plážích Lanzarote, nádherné biosférické rezervace zapsané v UNESCO, rádi zkombinovali s jednodenními výlety mezi sopečné kužely, lávová pole a palmové háje, tvoje požadavky Kudrna splní dokonale. Cyklisté mohou prozkoumat ostrov i na kole – nabízí vše od nenáročných výletů po ďábelské MTB. S doporučením průvodce si vždy vyberete, co je pro vás nejlepší. A k tomu taky nabídneme možnost ochutnat skvělou kuchyni. Náročnější turisté si mohou v podobném duchu užít divoké kontrasty Tenerife, ostrova plného barev. Tady zdoláme nejvyšší horu ostrovů, Pico del Teide (3718 m) a při dvoudenním treku strávíme noc na horské chatě. Samozřejmě ti, toužící po odpočinku nebo ochutnávce vodních sportů, ke kterým neklidný Atlantik vybízí, mají volné ruce.

Divoké sopečné ostrovy nabízí více, než se dá za jeden týden stihnout. Zabalme pohory a vyražme spolu do vřesových lesů a lávových polí, mezi kterými už od února prokvétá voňavé jaro.

řazeno

Články