Mallorca

Za zážitky bez obav

Mallorca Adventure

8 dní / 19 800 Kč
Mallorca Adventure
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Mallorca

Mallorca je další destinací, o které by horalé měli přemýšlet. Není to jen pouhý plážový ráj Středozemního moře, ale divoká skalnatá krajina vybízející k výletům. Tak ji alespoň vidíme my.

Ostrov s námi můžeš prozkoumat během jednodenních túr i vícedenních treků. Během nich poznáme rozeklané útesy masivu Serra de Tramunata, které bylo nedávno zařazeno na UNESCO, dubové a borovicové lesy, krápníkové jeskyně, vesnice postavené tak, aby odolaly pirátským nájezdníkům, i hrady. Zatímco na jaře budeme čichat ke květinám, pomerančovníkům a mandloňovníkům, lemujícím kilometr stezek, na podzim k dozrávajícímu vínu. Divoké outdoorové zážitky zažijete na zájezdu Mallorca Adventure, kde poznáme všechny šperky ostrova, ale mimo klasické túry vyzkoušíme také canyoning, speleologii, MTB, lezení a skoky do moře. Zájezd zkrátka plně dostojí svému názvu: dobrodružný.

Takže zatímco ti přátelé u piva budou vyprávět o plážích Mallorky a luxusních hotelech, můžeš jim ukázat fotky vrcholků hor s divokou přírodou a pochlubit se zážitky, které se za hranicemi rezortů dají prožít.

řazeno

Články