výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Cykloturistické zájezdy po Čechách a po Moravě

Opřete se s námi do pedálů a poznejte Česko, tak jak to jde jen z kola. Cykloturistika v čr nabízí nespočet krásných tras pro milovníky pozvolnějšího tempa, které zvládnou i sváteční cyklisti a děti.

Nemáte strach o své svaly, ale nejste si jisti kondičkou kola? Začněte naším cykloworkshopem. Tam vás instruktoři provedou všemi záludnostmi, které vám může „šlapohyb“ na cestě nachystat. A jak jeho defektům včas předejdete. Samozřejmě že nezůstane jen u kurzu a drobných oprav, ale seřízené kolo a techniku jízdy hned ten samý víkend otestujete v terénu na trailu v Moravském Krasu.

Jaké jiné zájezdy cykloturistika a česká republika vůbec nabízí? Hory, louky a kolo, to jde přece dohromady pro rodinný výlet do Jeseníků. Nejvyšší moravské hory znamenají stovky kilometrů značených a bezpečných tras a turistických cest, které vás vyvezou dokonce až mezi oblaky na Praděd (tam ale půjdeme po svých).

Cykloturistika ale nejsou jen hory. Pokud máte před kopci respekt, připravte si nohy a kolo na toulky Třeboňskem (a ruce pro pádla). Pěkně po proudu řeky si projedete celé Pomoraví s jeho lužními lesy, zámky i vinařskými sklípky. Podél meandrující Dyje se vám zas z kola během pár dnů otevřou nesčetné skalní vyhlídky a dramatické průhledy na tuto část Česka.

řazeno