Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Zájezdy na via ferraty v České republice

České Švýcarsko, Český Ráj nebo Moravský kras. Místa, která už svým názvem lákají na nevšední dobrodružství. Jednu skálu za druhou nebo starý lom a pískovcovou jehlu v Česku spoutávají ferraty, ocelové žebříky, lana a kramle. Aby všem dobrodruhům se zájmem o nevšední výhledy z boku takové přírodní lezecké stěny nebo ze samotného vrcholu rozpumpovaly krev adrenalinem.

Via ferraty v Čr ale dnes testují schopnosti nejen aktivních lezců. Šplhání vzhůru do skalních měst a vyhlídek v Česko Saském Švýcarsku a Lužických horách si užijete také spolu se svými dětmi. Že nemáte zkušenosti? Nevadí. Akční via ferraty zájezdy na vás čekají i se zkušenými instruktory, kteří už během tréningu i lezení na vaše bezpečí dohlédnou. Na zemi i hluboko pod ní.

Moravský kras je totiž další pohádkové místo na aktivní zájezdy v České republice. Krajina hlubokých lesů pod sebou ukrývá království spletitých jeskynních systémů, tajemných ponorných řek, propastí s jezírky s křišťálově čistou vodou nad svém dně, lesy krápníků a věčnou tmu. Že si lezení a vzrušení neužijete jen na skalách, vás přesvědčí plazivá dobrodružství úzkými průlezy při sestupu do největšího labyrintu podzemních chodeb u nás.

řazeno