Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Cyklozájezdy v České republice

Přidejte se k některému z cyklozájezdů a uvidíte, kolik se toho dát vidět ze sedla kola. Cyklistické zájezdy v Čr vás zavedou na místa, kam se autem nedostanete. A navíc, stihnete toho mnohem víc než pěšky.

Kde začneme? No přece v cyklo-dílně. Alfou a omegou cykloturistiky je dobře seštelované kolo a jeho znalost. Je totiž nejen zárukou, že dojedete živí a zdraví, ale že vás nezaskočí žádný drobný defekt. Aby nezůstalo jen u teorie a zákonů cyklomechaniky, vyrazíme spolu i na na trail. A kudy spolu do pedálů šlápneme dál?

Cyklozájezdy po Česku vás zavedou do hor i nenáročných říčních niv a úvalů. Vyzkoušíte si, jak to sviští pod vedením profi závodníků po trajlech a bajkovačkách, objedete si i celý jihočeský svět (kolem stejnojmenného rybníku, dále Třeboňskou pánev až po Hlubokou). Na své pokořitele čeká také 130 km čarokrásných Bílých Karpat a Chřib, kterých si dosyta užijí zkušení bajkeři i začátečníci.

Cykloturistika v České republice ale nabízí i opravdové testy zdatnosti i vašich brzd: z kola poznáte drsnou tvář Hrubého Jeseníku. A hlavně: vyšlápnete si pod samotnou střechu Evropy k pramenům Moravy – až pod Kralický Sněžník. Na opačném konci náročnosti jsou cyklozájezdy do líbezné krajiny jihomoravských úvalů a bílé Pálavy: mezi sluncem zářící vinohrady a malované sklípky.

řazeno