Wicklow Mountains (Irsko)

Hory Wicklow Mountains, je možné vidět i z Dublinu. Jsou to ve skutečnosti zaoblené kpce s nejvyšším vrcholem Lugnauillia s výškou necelých 1000 m. Hory jsou divoké a neobydlené a byly po dlouhou dobu prakticky nepřístupné. Začátkem 19. století zde vojácí postavili silnici po níž se dodnes můžete vydat z Rathfarnhamu na dublinském předměstí a dojít vysoko do hor do Aghavannaghu. tuto starou vojenskou silnici častečně sleduje i turistická cesta Wicklow Way. Kromě divoké a opuštěné krajiny hory nabízejí také množství významných historických památek.


Zájezdy s návštěvou Wicklow Mountains

Irsko

nádherná příroda a tajuplná historie v zemi Keltů

Na smaragdovém ostrově objevíme památky našich předků v podobě dolmenů, hrobek, kamenných kruhů a klášterů, stejně jako tajemné keltské kříže čnící z půdy dávných pohřebišť. Vychutnáme si podmanivou krásu tamních národních parků i hřmění vln Atlantiku tříštících se o rozervané útesy.

22 800 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Irsko, Velká Británie
Typ zájezdu: Poznávání s turistikou

Termíny:
Máte zájem o tento zájezd? Bohužel nyní nemáme k dispozici žádné aktivní termíny. Pro další vyhlášené termíny sledujte průběžně naše webové stránky nebo pro bližší informace kontaktujte naše prodejny zájezdů. Případně pokud máte vlastní skupinku, konzultujte i možnost připravit zájezd na zakázku.

17 Délka:
17 dnů
N Náročnost:
2
D Doprava:
autobusem
S Stravování:
polopenze
U Ubytování:
kemp

Další zajímavá místa Irska


Najdi zájezd na Zážitkovna.cz