MTB

výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

MTB

Zájezdy na horském kole uspokojí i náročného bikera a bikerku, kteří se nebojí si dát do těla. Singletraily a terénní cesty spolu s dlouhými flow sjezdy úchvatnou přírodou vás doslova dostanou na kolena. Denně našlapete kolem 70 kilometrů s převýšením přes 1 000 metrů. Nemusíte se ale bát, většina cykloetap jde zkrátit nebo prodloužit podle vaší momentální nálady a kondice. S konkrétními možnostmi vám pomůže kudrnovský cykloprůvodce nebo cykloprůvodkyně, kteří danou oblast dobře znají.
Komu nestačí MTB zážitky v Evropě, má možnost poměřit své síly ve vyhlášených bikeparcích v Kanadě. Do všech evropských zemí vás doveze zájezdový autobus i s vaším kolem bezpečně uchyceným v zakrytém cyklovleku. K ubytování v penzionu nebo ve stanech vás na většině zájezdů potěší i vynikající a zdravá kudrnovská polopenze.
Vezměte kolo a zdolejte s námi horské vrcholy pod třítisícovkami Alp v Livigno nebo si užijte dlouhé sjezdy zalesněnými svahy nad Sarajevem v Bosně a Hercegovině. Nezapomenutelné jsou i kozí stezky a singletraily přímo v srdci národních parků v Apeninách. Nasaďte si helmu a pusťte se s námi do dobrodružství přímo po hlavě.

řazeno