Pohodová

Francie Adventure

10 dní / 15 800 Kč
Francie AdventureFrancie AdventureFrancie AdventureFrancie AdventureFrancie AdventureFrancie Adventure

Korsika - GR 20

13 dní / 14 000 Kč
Korsika - GR 20Korsika - GR 20Korsika - GR 20Korsika - GR 20

Mallorca Adventure

8 dní / 17 800 Kč
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Pohodová

Pohodové turistické zájezdy jsou určeny všem, kteří rádi tráví čas touláním se po horách s dechberoucími výhledy i poznáváním místní kultury a života. Pohodové turistické zájezdy tvoří jednodenní výlety, na kterých poznáte ta nejatraktivnější místa v okolí, která jsou dobře dostupná klidným tempem za jeden den. Zájezdy jsou vždy ohodnoceny obtížností 1-3, tedy takovou náročností, kterou průměrně trénovaný člověk snadno zvládne. Většinu zájezdů můžete absolvovat i s vašimi dětmi a udělat si tak z cestování po zahraničí příjemnou rodinnou dovolenou.
Zájezdy vás zavedou na nejkrásnější a nejkouzelnější místa v Evropě i za její hranice. Kromě času stráveného v horách, na kopečcích, v údolích i na hřebenech je do programu často zařazeno poznávání místní kultury a památek. V jednom zájezdu se tak můžete těšit na výhledy z alpských vrcholů i odpočinek v proslulých maďarských lázních. Jindy si zase užijete výlety po malebných horských vesničkách v Bosně a Hercegovině spojené s prohlídkou Mostaru, jehož okouzlující staré město je zapsáno v seznamu UNESCO.
Ubytování je zajištěno v horských chatách, kempech a ubytovnách, ze kterých se každý den vyráží nalehko jen s malým batůžkem. Na vybraných zájezdech se můžete těšit i na vynikající kudrnovskou polopenzi, kvůli které se vám bude lehce vstávat i radostně odpoledne vracet do tábora.
Všechny zájezdy vedou zkušení kudrnovští průvodci a průvodkyně, kteří danou oblast dobře znají a poskytnou vám dostatek pomoci a informací tak, abyste se mohli uvolnit a váš vysněný zájezd si vychutnat naplno.

řazeno