S turistikou

Island

16 dní / 39 800 Kč
Island

Prázdniny u Vikingů

11 dní / 16 900 Kč
Prázdniny u Vikingů

Bretaň a Normandie

12 dní / 14 900 Kč
Bretaň a Normandie

Kanada

16 dní / 66 000 Kč
Kanada
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

S turistikou

Poznávací zájezdy s turistikou vás zavedou do nejlepších evropských destinací i vzdálenějších koutů světa. Jsou určeny pro všechny dobrodružné povahy, které rády poznávají nová místa a nebojí se kvůli tomu ujít pár kilometrů navíc. Stačí zapojit fantazii a vybrat si z bohaté nabídky míst a zájezdů, díky kterým se vám otevřou krásy nejen Evropy, ale i celého světa.
Program je uzpůsoben tak, abyste měli možnost poznat nejen ty největší historické památky, ale prošlápnout si cestu i k přírodním krásám a k méně navštěvovaným místům. Ubytování je většinou v chatkách, hostelech nebo stanech. U evropských destinací je samozřejmostí autobusová doprava z Čech a u většiny zájezdů vás každý den zahřeje chutná a výživná kudrnovská polopenze. Do vzdálenějších zemí světa je doprava zajištěna letadlem.
Prozkoumat můžete třeba ruiny byzantského města v sopečných horách v Turecku, české vesničky v horském Banátu v Rumunsku nebo být součástí divoké přírody za polárním kruhem na Aljašce. Stačí si jen sbalit kufry a vyrazit!

Poznávací zájezdy

řazeno