Zájezdy do Rakouska Novinky 2021

výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Novinky 2021

I letos pro vás máme kolekci zájezdových novinek. Kvůli peripetiím s cestováním, které nám ztížily zejména přípravu v terénu, není tato kolekce tak třpytivá a velká, jak bychom si přáli, přesto nás hřeje pocit dobře odvedené práce, na jejímž konci zazáříte především vy. K naprostým novinkám roku 2021 přibalujeme ještě i dva bonbónky, na které se skrze omezení letos vůbec nedostalo, a my víme, že by byla velká škoda je před vámi skrývat.

Na co se tedy můžete těšit? Rozšířili jsme pro vás turistické zájezdy do Rakouska, Itálie, Estonska i Švédska. Přidali jsme poznávací zájezdy do Tuniska, Saudské Arábie i Skotska. Na vodáky čekají smaragdové řeky i vodopády Bosny a Hercegoviny. A milovníky zimy a dřevěných prkének jistě potěší expedice do Laponska po proslulém King’s trail. Abychom nezapomněli … připravili jsme letos spoustu zajímavých zájezdů po Česku a mnohé z nich ještě nedostaly šanci ukázat vám svůj plný potenciál. Třeba ho naplníte zrovna vy!

Jezdíme do těchto destinací:

Bosna a Hercegovina, Česká republika, Dominikánská republika, Egypt, Estonsko, Francie, Island, Itálie, Rakousko, Saúdská Arábie, Slovensko, Švédsko, Tunisko, Turecko, Velká Británie

řazeno