Stubnerkogel (Rakousko)

je skvělý vyhlídkový vrchol nad populárním lázeňským městem Bad Gastein. Pokud na vrchol nehcete šlapat po svých, je možné využít zdejší kabinovou lanovku, která vás zaveze až na vrchol Stubnerkogel (2.246 m). Z vrcholu si pak můžete vychutnat krásný rozhled do údolí ze zcela nově zbudovaného mostu. Skvělé jsou také výhledy na tři hlavní vrcholy oblasti - na západě je to nejvyšší hora Rakouska - Grossglockner (3.798 m), na jihovýchodě Ankogel (3.426 m) a na východě pak horský masiv Dachsteinu. Stubnerkogel ja také známým výchozím bodem pro nesčetné alpské túry.


Zájezdy s návštěvou Stubnerkogelu

Národní park Hohe Tauern

jednodenní túry největším národním parkem Rakouska s ubytováním v hostelu

Třítisícové štíty nejvyšších rakouských hor vytváří jedinečnou kulisu k překrásným přírodním scenériím. Ne nadarmo jsou tato místa zahrnuta do národního parku Hohe Tauern. Z lázeňského města Bad Gastein je možné podnikat jak nepříliš náročné turistické okruhy, tak i seriózní vysokohorské túry.

6 300 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Rakousko
Typ zájezdu: Horská turistika Prodloužené víkendy Turistika v Alpách Vysokohorská turistika

Termíny:
Máte zájem o tento zájezd? Bohužel nyní nemáme k dispozici žádné aktivní termíny. Pro další vyhlášené termíny sledujte průběžně naše webové stránky nebo pro bližší informace kontaktujte naše prodejny zájezdů. Případně pokud máte vlastní skupinku, konzultujte i možnost připravit zájezd na zakázku.

4 Délka:
4 dny
N Náročnost:
2-3
D Doprava:
autobusem
S Stravování:
polopenze
U Ubytování:
hostel

Další zajímavá místa Rakouska


Najdi zájezd na Zážitkovna.cz