výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Turistické zájezdy v České republice

Chcete zažít klidné toulky po našich horách známých i neznámých nebo si nechat tělem projít trocha vzrušení a adrenalinu? Vyrazte s námi na poznávací zájezdy po Česku. A že naše krajina má co svou proměnlivostí nabídnout. Naši průvodci vás povedou oblíbenými trasami a ukáží i místa, která vás ohromí svou nedotčeností.

Spolu v dobré partě během přechodu Šumavy poznáte nejen její minulost včetně zbytků železné opony, ale dozvíte se mnohé i o její komplikovanou současnosti spojené s ne/kácením lesů. Zájezdy po Čr, to je na Šumavě především poznávání – fauna, flóry, jezírka ztracená mezi lesy, nekonečné pláně a horské louky plné květu a rašeliniště. Zato Novohradské hory patří ze zájezdů po Čechách k těm, kde v horách potkáme lidí snad nejméně. V krajině plné jezer, rybníků a kamenných moří se nechejte očarovat její podmanivou divokostí.

Podzimní poznávací zájezdy vás zavedou na hory, které jsou v tuto dobu snad nejkrásnější: rozmanitost zážitků z návštěvy Jeseníků je prostě neuvěřitelná: těšte se i s dětmi na hřebenovky s dalekými výhledy, drsnou krajinu tak podobnou Skandinávii, na rozeklané skály z čarodějnických pověstí, mechová jezírka i zatopené žulové doly nedalekých Rychlebských hor. A úplný východ České republiky? To jsou přeci frgály, slivovice a zbojníci z valašských Beskyd nebo další zatím skoro neobjevené pohoří – blízké Javorníky.

Komu volnější tempo horských zájezdů a turistika nesedí, užije si aktivity a vzrušení na pískovcových jehlách a ferratách Českého Švýcarska a Lužických hor nebo skalách a hlubokých jeskyních Moravského krasu.

řazeno